BİZ KİMİZ?

Discover Pure Sound

Misyonumuz

Geliştirdiğimiz ses teknolojileriyle müziğin içindeki doğallığı ve saf sesi müşterilerimize hissettirmek.

Vizyonumuz

Gelişen teknolojiyle beraber kaliteden ödün vermeden, özgün tasarım ile geliştirdiğimiz ses teknolojilerinde
“mos audio” adını ülkemiz ve dünya sektöründe lider marka haline getirmek.

Mos Audio

Kuruluş Hikayesi

Ses sistemleri sektöründe uzun yıllar farklı alanlarda deneyim kazanmış 5 uzmanın 2017 de yolları kesişmiş ve kazandıkları bu deneyimi sizlerle paylaşmak için 2022 yılında “Mos Audio Elektronik” şirketini kurmuşlardır.

Kuruluş felsefesi kaliteli ses yükselteçleri ile, Hi-Fi meraklılarının saf ses ile tanışmalarını sağlamak ve müzikseverlere müziğin içindeki tüm detayları ile birlikte müziğin ruhunu tüylerinizi diken diken edecek kadar gerçekliğe en yakın sesi dinletmek ve hissettirmektir. Bu felsefenin teknik ve personel alt yapısı 2005 yılından günümüze kadar Hi-Fi alanında yapılan AR-GE çalışmalarıyla oluşturulmuştur.

Bu felsefe ve amacımız doğrultusunda MOS AUDIO olarak günümüzde de Transistör (BJT-MOSFET), Entegre, Chip ve Vakuum Tüp yükselteç devreler üzerindeki AR-GE faaliyetlerine devam etmektedir.
MOS AUDIO olarak ilk seri üretim yükselteçlerini, Hi-Fi meraklılarının yanı sıra hi-fi kalitesinde evde yada işyerlerinde müzik dağıtımı ve yayını yapan çok kanallı (Multi Room 8 veya 16 kanallı) yükselteçlerini 2022 yılı ortalarında iş ortaklarının beğenisine sunmuştur.

Yükselteçlerde özgün tasarım, kaliteli elektronik bileşenler yanında doğal ses ile daha fazla sayıda Hi-Fi tutkunlarının beğenisinin kazanılması hedeflenmiştir. Ancak hiç bir koşulda kalitemizden ödün vermemek kaydıyla.

MOS AUDIO böylece bu tutkulu yolcuğunun ilk meyvelerinden aldığı tat ve siz değerli müzikseverlerin gösterdiği teveccühle önümüzdeki zamanda her geçen gün daha ve daha da iyisini yapmak için çalışmalarına ilk günkü tutku ve aşkla logosunda da vurguladığı gibi sadakatle devam edecektir.